Kotły gazowe

Wśród urządzeń, których celem jest ogrzewanie pomieszczeń, wyróżniają się szczególnie kotły Ariston Genus. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne modele z tej serii, łączące w sobie niezwykłą funkcjonalność z niskim zużyciem energii. Są łatwe w użytkowaniu i bezpieczne w związku z zastosowaniem czujników, a także oszczędne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Posiadają nowoczesny, estetyczny wygląd, który będzie się odpowiednio prezentował w każdym pomieszczeniu w domu. Wykorzystują innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zapewniają ich niezawodność i ekonomiczność.

Nowoczesne kotły Ariston charakteryzują się możliwością dostosowania ich ustawień do wszystkich swoich potrzeb, a także warunków panujących w domu. Dostępność wielu urządzeń dodatkowych pozwala na szczegółowe pomiary temperatury we wnętrzach i na zewnątrz, umożliwiając dostosowanie pracy modelu do panujących warunków, co zwiąże się z oszczędnościami.

Urządzenia te posiadają nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem LCD oraz przyciskami informacyjnymi i funkcyjnymi, które pozwalają na precyzyjne dopasowanie parametrów oraz programów pracy do swoich wymagań. Całość jest zamykana, poza ekranem, który pozostaje zawsze widoczny. Komunikaty są wyświetlane w języku polskim.

Regulowanie temperatury w urządzeniu odbywa się za pomocą nowoczesnego układu elektronicznego, który umożliwia współpracę modelu z akcesoriami służącymi do pomiaru ciepła we wnętrzach. Dzięki temu urządzenie samo kontroluje i ustala swoją pracę, działając niezawodnie i precyzyjnie, a także niezwykle funkcjonalnie.